Często Zadawane Pytania

odpowiedzi na często zadawane pytania

Zakup i zawartość kursu

To połączenie tekstu pisanego w formie tradycyjnej książki elektronicznej z nagraniem filmowym wykładu lub wystąpienia konferencyjnego
To krótkie formy filmowe, w których nasi eksperci przekazują maksymalnie dużo wiedzy na zadany temat.
Tak! Przygotowujemy także publikacje tradycyjne. Dostęp do materiałów filmowych jest w takim wypadku możliwy poprzez skanowanie kodów QR. Możliwe jest także dołączenie do publikacji płyty CD lub DVD z filmami.
Nasze usługi polecamy uczelniom wyższym, szkołom, firmom organizującym szkolenia, instytucjom organizującym konferencje. Nasza oferta jest modularna i kompleksowa. Oznacza to, że możemy dla Państwa przygotować konferencję z nagraniami, wydaniem mBooka i oprawą multimedialną wydarzenia. Możecie też państwo wybrać elementy naszej oferty.

W trakcie kursu

Oczywiście! Klient po dostarczeniu materiału filmowego, otrzymuje od nas informację czy możliwe jest opracowanie na jego podstawie mBooka.
Zazwyczaj produkcja trwa około 3-4 tygodni. Klient może jednak wykupić opcję dodatkową, w ramach której nagrania są obrobione i gotowe w ciągu 48 godzin, a mBook gotowy jest w ciągu tygodnia.

Nie znalazłeś odpowiedzi?